O nas


Działalność Firmy

Wprowadzamy rozwiązania finansowe i produkcyjne dla przedsiębiorstw.

Finanse: zajmujemy się dostarczaniem dedykowanych produktów finansowych z sektora bankowego, inwestycyjnego i strukturalnego.

Dla sektora produkcyjnego: projektujemy i wykonujemy narzędzia do produkcji wyrobów metalowych. (wykrojniki, tłoczniki, giętniki). Dostarczamy nową technologię, szkolimy i organizujemy produkcję wykrawania w zakładzie klienta.

OPEN SOLUTIONS FINANCE

Przez 10 lat nasz zespół finansowy funkcjonował jako niezależny podmiot Open Solutions Finance, współpracując z największymi bankami w Polsce, funduszami inwestycyjnymi i inwestorami z sektora prywatnego. Nasze wsparcie w pozyskiwaniu finansowania dla firm, stawało się coraz bardziej profesjonalne i kompleksowe, a liczba ambitnych zleceń stale rosła. Punktem zwrotnym w kategoryzacji obszarów finansowania była współpraca przy projekcie w sektorze produkcyjnym, którego to częścią stała się marka Open Solutions Finance. 19 – letnie doświadczenie z tym związanie, pozwoliło nam dokładnie zrozumieć problemy finansowe dzisiejszych przedsiębiorstw z tego sektora . Dlatego specjalizujemy się w pozyskiwaniu finansowania dla firm produkcyjnych, technologicznych, start –up i firm dostarczających wszelakie usługi dla branży produkcyjnej Nasz zespół to przede wszystkim finansiści, ale również, organizatorzy procesów produkcji z 40 letnim doświadczeniem, technologowie, konstruktorzy – praktycy i specjaliści ds. Optymalizacji produkcji.

OS PRO

Firma OS PRO jest firmą produkującą wyroby metalowe. Oprzyrządowanie wykonuje we własnym zakresie i posiada doświadczenie w jego wykonywaniu. Przy wykonywaniu oprzyrządowania o dużej precyzji i złożonej konstrukcji współpracuje z przedsiębiorcami posiadającymi specjalistyczne maszyny. Firma wykonujemy oprzyrządowanie z bardzo dużą dokładnością. OS PRO jest przede wszystkim producentem wykrojników, ale również jest w stanie wykonać dokumentację konstrukcyjną oprzyrządowania. Aby zapewnić dużą dokładność wykrawania wykonuje oprzyrządowanie na oprawach słupowych z prowadnicami kulkowymi z płytą dociskową i dociskaczami dolnymi gwarantującymi płaskość wykrawanych detali.

ZUMBI CYCLES

Firma Zumbi Cycles jest jedną z wiodących europejskich manufaktur rowerowych, która buduje rowery i produkuje ramy z niezwykle trwałego – aluminium lotniczego stopu 7020. Każdy produkt wykonywany jest w 100% ręcznie w Polsce przez rzemieślników z branży lotniczej, którzy przed wprowadzeniem produktów na rynek pracowali przy budowie samolotów odrzutowych MIG. Firma posiada w swojej ofercie, rowery seryjne i te budowane na specjalne zamówienie, pod wymiary i preferencje riderów. Zumbi Cycles to marka znana na całym świecie i wielokrotnie obecna z zawodnikami na podium pucharów świata w dyscyplinach: Downhill, Enduro i Trial.

FUNDACJA

Żyjemy nie tylko pracą, choć praca jest pasją. W naszych firmach, mamy na szczęście możliwość realizować się sportowo, nie tylko dla tego, że produkujemy rowery, ale z powodu współdzielenia pasji wśród pracowników. Podjęliśmy decyzję o stworzeniu Fundacji, aby zrzeszać środowisko rowerowe wokół wspólnych idei i sprawić, aby mocniejsi w sporcie pomagali słabszym, a radość z jazdy i osiągane efekty były na identycznym poziomie. Jako Fundacja propagujemy kolarstwo i wspieramy zawodników mtb.

Wszystkie nasze firmy ściśle współpracują z działem R&D

Open solutions finance

ospro logo

zumbi cycles foundation logo

logo zumbi cycles

KONTAKT

5 + 13 =